P.P.U. DACH SPÓŁKA JAWNA
Producent Stolarki Okienno-Drzwiowej
PCV-ALUMINIUM
ul. Koszalińska 45
75-900 Koszalin – Kretomino
tel. +48 94 346 79 50 / +48 94 346 79 55
ppudach@ppudach.pl

Dział handlowy – doradztwo i wycena stolarki PCV

Barbara Leszczyńska 94 346 79 44 ml@ppudach.pl
Edward Dowgielewicz 600 368 330 edward@ppudach.pl
Rafał Nakonieczny 664 030 392 rafal@ppudach.pl

Dział przygotowania produkcji w terenie, PCV/aluminium

Karol Kierwa 662 254 628 karol@ppudach.pl
Krzysztof Skibiński 604 553 961 krzysieks@ppudach.pl
Jan Chodysz 608 044 158 jan@ppudach.pl

Dział aluminium – projektowanie, wycena, produkcja

Marcin Kuroczycki 608 457 101 marcin@ppudach.pl
Grzegorz Malinowski 795 516 698 grzegorz@ppudach.pl

Dział PCV – projektowanie i przygotowanie produkcji

Rafał Nakonieczny 664 030 392 rafal@ppudach.pl

Dział lekkie konstrukcje stalowe – projektowanie, produkcja

Tolek Rabenda 608 027 732 tolek@ppudach.pl

Dział serwisowy, reklamacje

Waldemar Waluk 794 624 999 waluk@ppudach.pl

Dział projektowania architektonicznego

arch Marek Fornal 606 858 980 fornal@ppudach.pl
arch Paweł Fornal 604 587 928 pawelfornal1989@o2.pl

Lakiernia proszkowa

Jan Toczyłło 662 254 627 lakiernia@ppudach.pl

Dział handlowy - doradztwo i wycena stolarki PCV

Barbara Leszczyńska
Edward Dowgielewicz
Rafał Nakonieczny

94 346 79 50 ml@ppudach.pl
600 368 330 edward@ppudach.pl
664 030 392 rafal@ppudach.pl

Dział przygotowania produkcji w terenie, PCV/aluminium

Karol Kierwa
Krzysztof Skibiński
Jan Chodysz

662 254 628 karol@ppudach.pl
604 553 961 krzysieks@ppudach.pl
512 903 156 jan@ppudach.pl

Dział elewacji panele ALUCOBOND / blachy aluminium - projektowanie, wycena, produkcja

arch. Paweł Fornal

604 587 928 pawelfornal1989@o2.pl

Dział aluminium - projektowanie, wycena, produkcja

Marcin Kuroczycki
Grzegorz Malinowski

608 457 101 marcin@ppudach.pl
795 516 698 grzegorz@ppudach.pl

Dział PCV - projektowanie i przygotowanie produkcji

Rafał Nakonieczny

 664 030 392 rafal@ppudach.pl

Dział lekkie konstrukcje stalowe - projektowanie, produkcja

Krzysztof Skibiński

604 553 961 krzysieks@ppudach.pl

Dział serwisowy, reklamacje

Waldemar Waluk 

794 624 999 waluk@ppudach.pl

Dział projektowania architektonicznego

arch Marek Fornal
arch Paweł Fornal

606 858 980 fornal@ppudach.pl
604 587 928 pawelfornal1989@o2.pl

Lakiernia proszkowa

Jan Toczyłło 

662 254 627 lakiernia@ppudach.pl